2024. május 19. (vasárnap) - Ivó, Milán napja van.

Vármegyei fórum Nyíregyházán áprilisban is

Április 16-án vármegyei fórumot tartottunk Nyíregyházán, amelyen a Nyíregyházán dolgozó munkatársak mellett a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat vezetőségi tagjai, illetve 2 ESC önkéntesünk vett részt.

Kezdetben egy közös menüebéddel alapoztuk meg a jó hangulatot. Majd a résztvevők egy képzésen vehettek részt. Fókuszban az ismerkedés és a csapatépítés állt, hiszen az SZSZBGYIÖK új mandátumának első vármegyei fóruma volt. Sok-sok új információval, közös tulajdonsággal, kedves mondatokkal, jó kedvvel és közös portrékkal gazdagodtunk. A csapatépítés végén egy együttműködéses tojásmentő akció is belefért. A nap levezetéseként pedig a kommunikáció fontosságát kiemelve egy Activity partit tartottunk, ahol mindenki körülírt, rajzolt és mutogatott. Végül pedig, az asszociációs igényünket kiélve a Dixit nevű játékot játszottuk.

Ha nem szeretnél lemaradni nyíregyházi tevékenységeinkről, programjainkról, kövess minket a Facebookon (Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér) és az Instagramon (kozossegifaceek) is.