Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/virtual/kozpontegyesulet.hu/htdocs/Frameworks_2.0.0.0/PHPFramework/Core/Database.php on line 44 2017. július 22. (szombat) - Magdolna, Magda napja van.

IKSZ Fórumra gyűltünk össze Szolnokon!

Szolnokon, a Verseghy könyvtárban december 1.én 13:00 és 15:00 óra között került megrendezésre egyesületünk szervezésében az Iskolai Közösségi Szolgálat Fórum. A Fórum célja egy kötetlen beszélgetés és tapasztalatcsere volt az iskolai közösségi szolgálat témájában a megjelent fogadóintézmények és pedagógusok között.

Egyesületünk igyekszik folyamatos segítséget nyújtani az iskolai közösségi szolgálat terén mind a diákok, mind a pedagógusok és fogadóintézmények felé. A mostani fórum aktualitása a közösségi szolgálat törvényi változásai, és az ehhez kapcsolódó intézkedések.

Reméljük információnkkal segíthettük a pedagógusok és fogadóintézmények munkáját!