2024. április 19. (péntek) - Emma napja van.

Külügyekben is KÖZ-Pontban vagyunk!

Egyesületünk is kitelepült a DEHÖK Egyetemi Hallgatói Külügyi Bizottsága, valamint a DE Nemzetközi Irodája által szervezett XIX. Külügyi Börzén október 4-én.

A különböző nemzetközi ösztöndíjprogramokról, szakmai gyakorlati lehetőségekről, nyári külföldi egyetemekről, munkalehetőségekről és Debrecenben működő idegen nyelvi és kulturális programokat, lehetőségeket biztosító szervezetekkel találkozhattak az érdeklődők az idén 19. alkalommal megrendezett Külügyi Börzén.

Az Eurodesk országos hálózat helyi tagjaként a Debreceni Ifjúsági Házzal, a Hang-Kép Egyesülettel közös standon mutattuk be az Európai Önként Szolgálatot. Egyesületünk 2009-óta kiemelt figyelmet fordít nemzetközi kapcsolatok ápolására, valamint ilyen jellegű mobilitási pályázatokban , programokban való közreműködésekben. Jelenleg 13 külföldi önkéntes teljesíti szervezetünknél önkéntes szolgálatát Nyíregyházán, valamint Debrecenben.

Amennyiben Téged is érdekel az EVS, és egyéb nemzetközi mobilitási lehetőségek, fordulj kollégánkhoz bizalommal:
Lukács Rajmund (Nemzetközi Programkoordinátor), +36 30 718 86 44, lukacs.rajmund@kozpontegyesulet.hu