HABIDISZ Tanévindító Közgyűlés

Szeptember 26.-án sikeresen megvalósult a HABIDISZ évindító közgyűlése, ahol 2 új vezetőségi taggal bővült a megyei diákönkormányzat lelkes csapata. A rendezvényen, több mint 60 diák, és az őket segítő pedagógusok vettek részt, hogy megismerjék Egyesületünk és a megyei dök 2017/18-as tanévre vonatkozó elképzeléseit.

A HABIDISZ prezentálta azokat a programokat, eseményeket, amelyeken az elmúlt tanévben részt vettek, illetve azokat is, amelyek a közeljövőben fognak megrendezésre kerülni.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek-és Ifjúsági Önkormányzat is bemutatkozott, hiszen ők is Egyesületünk támogatásával bírnak és szerettek volna élni a lehetőséggel, hogy beszámoljanak azokról az élményekről, amelyeket a megyei dök által szereztek.
A nap folyamán megválasztásra került a HABIDISZ két új vezetőségi tagja:
- Orvos Laura a debreceni Fazekas Mihály Gimnázium tanulója.
- Bencze Norbert a debreceni Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola tanulója.
Ezúton is gratulálunk nekik, kívánunk számukra sok új élményt és érezzék magukat nagyon jól Egyesületünk csapatában!