2017. november 21. (kedd) - Olivér napja van.

Munkatársak a KÖZ-Pontban

2017. október 28-án ismét találkoztak egyesületünk munkatársai egy Fórum keretében Karcagon. Egyesületünk nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a hétköznapokban egy közösségi munkahelyet, közösségi légkört teremtsen a munkatársi kör számára.

A nap folyamán szakmai képzések keretei között, szakmai kérdéseikre kaphattak választ. Két képzésen vehetett részt a már EVS – önkéntesekkel és ifjúságvezetőkkel kibővült majdnem teljes létszámú csapat. Egy kétnyelvű (angol – magyar) LMBTQ – érzékenyítő foglalkozáson, és egy (magyar-angol) időmenedzsment képzésen is. Megismerhették egymás véleményét, tanulhattak új módszereket az idő beosztására. A délután folyamán volt lehetőség fakultatív program keretében ismerkedésre, városnézésre is. Ezúton is köszönjük a helyszínt Karcag város Önkormányzatának és Ifjúsági házának.