2024. április 23. (kedd) - Béla napja van.

Segítségkérés - Közönségszavazás

Az Erste Bank a Higgy magadban! elnevezésű pályázattal olyan egyéni terveket, vállalkozásokat kíván támogatni, amelyek értéket teremtenek, inspirálnak, és társadalmi szerepvállalásukkal másoknak is segítenek megtalálni saját hangjukat, termékeikkel és szolgáltatásaikkal pozitív hatással vannak célcsoportjaik mindennapjaira.

Egyesületünk 2 projekttel kíván pályázni, melyben a fentebb megfogalmazott célokat kívánjuk elérni, kifejteni.

A szavazás mindkét projektre e-mailen, valamint facebbokon keresztül is lehetséges, egészen december 15-ig!

Kérlek támogasd szavazatoddal Egyesületünk munkásságát, és szavazz mind a két pályázatunkra!

Mama-Papa pocoló Nyíregyháza szívében a Közösségi FACE-ekben:

KÖZ-Pont Akadémia - Ifjúsági Kompetenciafejlesztő Központ a fiatalok nem problémaforrások, hanem probléma megoldók:

Amennyiben megtisztelsz minket szavazatoddal, kérlek jelezd a hr@kozpontegyesulet.hu e-mail címen vagy Bálega János +36307188649 - es telefonszámán.

Figyelemfelhívás – jótanács :
A szavazás kétféleképpen működik Facebook és E-mail.
Ha facebookkal szavaztok több pályázatra, és utána e-maillel próbálnátok, csak abban az esetben fog működni, ha más e-maillel szavaztok, mint amilyen e-mailt használtok a facebook bejelentkezésnél. Ha netán több e-maillel akartok szavazni, az csak abban az esetben fog működni ha kiléptek előző e-mailből és újraszavaztok, minden e-mailes szavazásnál előbb egy linket fogtok kapni, mailen, amire rá kell kattintani és csak utána lehet szavazni. Én inkognitó ablakot ajánlanám a szavazáshoz különböző e-mailekről kilépve az inkognitó ablakokból, amint egy e-mail fiókból megtörtént a szavazás.

Köszönjük!