2018. október 20. (szombat) - Vendel napja van.

Az SZSZBGYIÖK Félévindító Közgyűlése

2018. január 26.-án ismét megrendezésre került a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat Félévindító Megyei Diákönkormányzati Közgyűlése.

A Közgyűlés 14 órától 16 óráig tartott, mely során a 18 iskolából megjelent közel 40 résztvevő megismerhette a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesületet és az általunk nyújtott lehetőségeket, programokat.

Ezen túl a SZSZBGYIÖK vezetőségi tagjai ismertették a megyei diákönkormányzatot illetve a vezetőségi és stábtagsági pályázati lehetőségeket is bemutatták.

Bemutattuk az Európai Önkéntes Szolgálatot, illetve bemutattuk az erdélyi EVS-eseink által szervezett két eseményt.

Az előadások után az SZSZBGYIÖK vezetőségi tagjai által a résztvevő diákoknak lehetőségük adódott arra, hogy megismerhessék egymást és jelentkezhessenek stábtagnak is a megyei dökbe.