2024. április 27. (szombat) - Zita, Mariann napja van.

Ismét Észak-Alföldi Regionális Labdarúgó Kupa

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület illetve egyéb szponzorok jóvoltából idén harmadik alkalommal kerül megrendezésre az Észak-Alföldi Regionális Labdarúgó Kupa 2018. április 20-án, Hajdúböszörményben.

A programon a Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár- Bereg, Jász- Nagykun-Szolnok megyei sportnapok fiú középiskolás labdarúgó bajnokságának első három helyezett csapatai vesznek részt, akik egymás között eldönthetik, hogy ki a három megye legjobb középiskolás fiú labdarúgó csapata.

Célunk, hogy a három megye középiskolás fiú labdarúgó csapatai megfelelő körülmények között, színvonalas mérkőzéseket tudjanak játszani. Szeretnénk, hogy a csapatok megismerjék egymást illetve, hogy népszerűsítsük feléjük a folyamatos testmozgást, az egészséges életmódot, valamint a sportágat.

A program helyszínéül szolgál, a tavalyi évhez hasonlóan a Hajdú-Bihar megyei labdarúgó torna győztes csapatának az otthona, a Széchenyi István Mezőgazdasági Szakképző Iskola. (4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 1.)