2024. április 23. (kedd) - Béla napja van.

Munkatársaink Olaszországban jártak

Munkatársaink Olaszországban, Sessa Aurunca városában képviselték a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesületet 2018. február 18-26 között „I’Mmigrant not Ignorant” elnevezésű tréning keretében. Ez alatt az idő alatt lehetőségük nyílt arra, hogy bemutassák a résztvevőknek az Egyesület munkásságát, tevékenységét, és megismerkedtek a jelenlévő 8 ország résztvevőinek munkájával.

A tréning aktívan telt, a tanulás, tapasztalatszerzés, a nyelvi és szociális készségek fejlesztése mellett jutott idő városnézésre, az olasz kultúra megismerésére is. Munkatársaink a nemzetközi este keretén belül bevezették a résztvevőket Magyarország gasztronómiájába. A megszerzett tapasztalat nem múlt el nyomtalanul, hazaérkezést követően a résztvevők megosztották az ott tanultakat az Egyesület munkatársaival.