2024. április 20. (szombat) - Tivadar napja van.

Félévértékelő tréning az EVS önkéntesek számára

EVS önkénteseink félidőhöz értek a szolgálatuk teljesítésében, ezért 2018. március 23 és 25 között egy félév értékelő tréningen vettek részt Sárrétudvariban.

Ezen a tréningen többek között az elmúlt hat hónap történéseit dolgozták fel az önkéntesek a koordinátoraik segítségével. A programok között szerepeltek játékos feladatok, csapatépítés, önismereti rész, értékelő rész. Elmesélték, hogyan érzik magukat hat hónap elteltével, teljesültek-e eddig az elvárásaik. Meséltek egymásnak a projektjeikről, hogy hogyan telnek a napjaik, milyen célokat értek el ez idő alatt. Kérésüket teljesítve megismerkedtek a vitázással. Ellesték az alapokat, és egy társasjáték keretén belül ki is próbálhatták magukat egy ilyen szituációban. Természetesen voltak szabadidős programok is, mint közös társasjátékozás, lovas kocsikázás.