2018. augusztus 21. (kedd) - Sámuel, Hajna napja van.

Fuss a Fényben, Sport és Családi Nap Debrecen

Idén 6. alkalommal került megrendezésre a Fuss a Fényben! Sport és Családi Nap Debrecenben, a Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégiumban.

A rendezvény teljesen ingyenes és mindenki számára nyitott volt. Az idei évben is számos civil és szociális szervezet képviseltette magát. (többek között a Magyar Vöröskereszt Debrecen Területi Szervezete, a Csodakutya Alapítvány, az Életreform Egyesület, a Látássérültek Észak-alföldi Regionális Egyesülete, a MEREK- Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja és a Lépéselőny Közhasznú Egyesület) Folyamatos programelemként arcfestésben és kézműves foglalkozásokon, és sport tevékenységekben próbálhatták ki magukat a résztvevők.