2018. november 13. (kedd) - Szilvia napja van.

Önkéntes menedzsment képzések

Egyesületünk munkatársai a közelmúltban két helyszínen, Nyírbogáton és Szabolcsveresmarton egy EFOP program keretében Önkéntes menedzsmentképzést tartottak. A képzéseken többnyire helyi lakosok vettek részt, akik tenni akarnak településük jobbá tételében, fejlődésében.

Önkéntességi program és képzés célja, hogy a résztvevők megismerkedjenek az önkéntességgel általánosságban és olyan elméleti és gyakorlati tudáshoz jussanak, melynek birtokában képesek lesznek a helyi lakosság szociális, oktatási és egészségügyi igényeit szélesebb körben, minél hatékonyabban kielégíteni. Különösen nagy hangsúlyt kapott a képzés során a gyakorlati ismeretek átadása. A képzések végig aktívan és jó hangulatban teltek. A képzéssorozat következő állomása jövő héten, Nyírbélteken lesz.