2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Húsvét 2024

Rászorulóknak gyűjtöttek a Karcag Városi dököseink!

A Karcag Városi Diákönkormányzat szervezésében decemberben karcagi hátrányos helyzetű gyerekeknek valósult meg játék és ruha gyűjtés. Az adományok átadása egy játék délelőtt során valósult meg, ahol a fiatalok együtt próbálhattak ki társasjátékokat, illetve x-box játékokat is.

Az adománygyűjtés az ifjúsági vezetők iskoláiban valósult meg. Köszönjük az adománygyűjtési pontok biztosítását iskolapartnereinknek:

-Györffy István Katolikus Általános iskola
-Karcagi SZC Varró István Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
-Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium

A rászoruló fiatalok bevonása és játék délelőttre való invitálása a Karcagi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálattal együttműködésével történt.

A játékdélelőtt 2018.12.15-én valósult meg a Családsegítő Bajcsi-Zsilinszky úti épületében, melynek alkalmával jó hangulatban tudtak közösen régi-új játékokat kipróbálni a fiatalok. Az itt használt játékokat Egyesületünk biztosította.

Ezúton is köszönjük az adományozók, az adománygyűjtésnek helyet adó iskolák és nem utolsó sorban a Karcagi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat nagy fokú segítségét a program megvalósításában!