2019. február 18. (hétfő) - Bernadett napja van.

Suliplussz Miskolcon

2019. január 25-én, A „SULIPLUSSZ” Társadalmi innováció a hevesi Eötvös József Református Oktatási Központban, EFOP-5.2.4-17-2017-00003, azonosítójú projekt keretében, a Suliplussz mentorálási folyamatban résztvevő diákok a hevesi Eötvös József Református Oktatási Központból és a Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskolából valamint a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület hálózatából, Miskolcra látogattak ahol a Factory Aréna világába, szolgáltatásaiba nyerhetett betekintést.

A 40 diák kipróbálhatta a mászó csarnok és a skate park adta lehetőségeket, közösségépítés céljából pedig részt vehetett egy csapatok közötti lézerharc versenyen. A régi Vasgyár eredeti állapotában hagyott pincerendszere, olyan érzést kelt a játékosoknak mintha egy katonai bunkerban lennének.

A diákok nagyon jól érezték magukat, és köszönték a lehetőséget. Részletek a Suliplussz prrojektről: www.suliplussz.hu