2019. május 26. (vasárnap) - Fülöp, Evelin napja van.

JNSZDÖK beszélgetős délutánja

2019. február 23-án, szombaton megrendezésre került a JNSZDÖK „Milyen témák érintik a fiatalságot? „című programjuk. A program helyszínéül egyesületünk szolnoki irodája adott helyett, a SZÍNtér Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér.

Beszélgettünk többek között a drogról, alkoholról, azok hatásairól, milyen okok álhatnak amögött, hogy egy fiatal élvezetiszerekhez nyúl. Szóba került az egyéniség, az öltözködés, ki hogyan és miért öltözködik úgy ahogy, illetve hosszasan átbeszéltük a Valentin napot, annak értelmét s eredetét.
A dökösök és stábtagjaik mind kifejhették véleményüket és állást foglalhattak mellette. A nap végére egy kellemes beszélgetés kerekedett ki. A programon 3 vezetőségitag és 2 stábtag vett részt, de jelen volt két új Erdélyből érkező önkéntesünk és két munkatársunk is, így a csevej családiasan zajlott le.