2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Húsvét 2024

Tizedik alkalommal valósult meg Fuss a Fényben Sport és Családi nap Nyíregyházán

Idén tizedik alkalommal valósult meg a Fuss a Fényben! Sport és Családi Nap Nyíregyházi eseménye, 2019. május 10-én.
Az eseménynek a Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI adott otthont.

A helyszínen civil szervezetek, szociális intézmények bemutatkozói, interaktív tevékenységei várték a kicsiket és nagyokat egyaránt. A gyereket ezen kívül játszóház, kézműves foglalkozás, arcfestés is várta, valamint a Nyíregyházi DECATHLON Áruház jóvoltából különböző sporteszközök kipróbálása is biztosította a rendezvények ideje alatt.

A bemutatkozó szervezetek között volt a HUMAN-NET Alapítvány, Zöld Kerék Alapítvány, Periféria Egyesület, Magyar Mediball Egyesület, Vakok és Gyengénlátó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Egyesülete, Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár, Együtt az Úton Közhasznú Egyesület, OMNIS Alapítvány, Magyar Máltai szeretetszolgálat Nyíregyházi Csoport.

Idén is lehetőséget biztosítottunk fogyatékkal élő és ép fiataloknak, hogy megmutathassák tehetségüket egy színpadi fellépés keretein belül. Ebben az évben az OMNIS Alapítvány, a Borbányai Százszorszép Óvoda, a Magyar Mediball Egyesület és a Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI előadásait tekinthették meg az érdeklődők.

Az eseményen készült fotók megtekinthetőek a www.facebook.com/FUSSAFENYBEN oldalon.