2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Húsvét 2024

Megvalósult Fuss a Fényben! Sport és Családi Nap Debrecenben

2019. június 7-én, pénteken került megrendezésre Debreceni Szociális Szolgáltató Központ Fogyatékosokat Ellátó Intézményében Debrecen, Böszörményi út 148, 4032 ) 9-12 között.

A Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetsége, illetve a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület immáron 7. alkalommal szervezte meg hagyományos Fuss a Fényben! Sport és Családi Napját Debrecenben, ahol különböző kézműves foglalkozásokkal, arcfestéssel, sporttevékenységekkel, ugrálóvárral és rendvédelmi szervek kitelepüléseivel vártuk a kicsiket s nagyokat egyaránt.

A programot az alábbi civil és szociális szervezetek bemutatói színesítették:

- Fehér Bot Alapítvány- Kilátó Ifjúsági Iroda
- Vital Sport Egyesület

- a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetségének Hajdú-Bihar megyei szervezete

- Fény Felé Alapítvány

A programban helyet kaptak tehetséges fiatalok, akik színpadi műsor keretében mutathatták be tehetségüket. A program alatt a Szivárvány Zenekar, és a Táncoló Talpak mutatkoztak be különböző táncos és énekes produkciókkal.

Köszönjük Mindenkinek, aki ott volt, és együtt tölthettünk egy csodás délelőttöt. Jövőre találkozunk!