2019. december 13. (péntek) - Luca, Otília napja van.

Halloweenra hangolva

Sziasztok, Csizmár Nóra vagyok, egy erdélyi önkéntes a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesületnél, a hétfői nap folyamán (okt. 28. ) megvalósult a saját egyéni projektem egy Halloween buli keretein belül, melynek a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Diákönkormányzat és a Karcag Városi Diákönkormányzat vezetőségi tagjai és stábtagjaik voltak a résztvevői.

Az esemény célja az volt, hogy a két diákönkormányzat jobban megismerje egymást egy játékos buli keretein belül. A fiatalok kipróbálhatták magukat ijesztő, valamint bizalmi játékokban is, emelett a hasuk sem maradt üresen, mert rémisztőbbnél rémisztőbb nassolnivalók és ajándékok vártak rájuk.

A rendezvénynek nagy sikere volt, közel 25-en vettek részt rajta, mindenki pozitív élményekkel távozott.