KORONAVÍRUS KÖZLEMÉNY

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület vezetősége a koronavírusra való tekintettel a tegnapi, azaz 2020. március 13-ai 21:15-kor Orbán Viktor miniszterelnök által kihirdetett az Operatív Törzs határozata alapján elmondott akciótervvel kapcsolatban az alábbi döntések meghozatalára kényszerült.

Az elhangzott utasítások, akcióterv alapján az Egyesületünk és az ifjúsági hálózatunk (Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetsége, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, Jász-Nagykun-Szolnok megyei Diákönkormányzat, Karcag Városi Diákönkormányzat) minden korábban már márciusra meghirdetett eseményét elhalasztja bizonytalan időre.

A vészhelyzetre való tekintettel az Egyesületünk közösségi terei:
- SZÍNtér Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (5000 Szolnok, Ady Endre utca 28/A Szolnok PLAZA)
- KÖZ-Pont Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (4026 Debrecen, Péterfia utca 18. Debrecen PLAZA)
- Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 25.)
2020. március 17-31. között bezárnak.

Az Egyesület szolgáltatásait ezen időszak alatt szünetelteti, illetve munkatársait fizetett szabadságra küldi. Az Egyesület szolgáltatásait ezen időszak alatt szünetelteti, illetve munkatársait fizetett szabadságra küldi. Az Egyesület vezetősége lehetőségei szerint a fizetett szabadság mellett otthoni munkában telefonon, online módon tud segítségére lenni ebben az időszakban is.

Az Egyesület vezetősége figyelemmel követi a hivatalos híreket, információkat, betartja és fő szabálynak, követendő iránynak csak az Operatív Törzs által kiadott utasításokat, javaslatokat fogja figyelembe venni. Amennyiben a helyzet változik vagy más információkhoz jutunk, azt partnereink felé azonnal jelezni fogjuk.

Debrecen, 2020.03.14.
Tisztelettel és sok kitartást kívánva Mindenkinek!
KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület vezetősége