2024. április 20. (szombat) - Tivadar napja van.

KORONAVÍRUS KÖZLEMÉNY

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület vezetősége a koronavírusra való tekintettel a tegnapi, azaz 2020. március 30-án az Országgyűlés döntés alapján mi szerint az Országgyűlés felhatalmazta a kormányt, hogy a veszélyhelyzetben az alaptörvény vonatkozó bekezdése szerinti rendeleteinek hatályát a veszélyhelyzet megszűnéséig meghosszabbítsa az alábbi döntéseket hozta:

Az Egyesületünk és az ifjúsági hálózatunk (Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetsége, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, Jász-Nagykun-Szolnok megyei Diákönkormányzat, Karcag Városi Diákönkormányzat) minden korábban már meghirdetett eseményét elhalasztja bizonytalan időre.

A vészhelyzetre való tekintettel az Egyesületünk közösségi terei:
- SZÍNtér Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (5000 Szolnok, Ady Endre utca 28/A Szolnok PLAZA)
- KÖZ-Pont Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (4026 Debrecen, Péterfia utca 18. Debrecen PLAZA)
- Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér (4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 25.)
2020. május 3-ig zárva maradnak. Az Egyesület vezetősége a járványügyi helyzetre tekintettel a munkavállalók, külföldi önkéntesei részére elrendelte egy újfajta munkarend bevezetését.

Az Egyesület vezetősége figyelemmel követi a hivatalos híreket, információkat, betartja és fő szabálynak, követendő iránynak csak az Operatív Törzs által kiadott utasításokat, javaslatokat fogja figyelembe venni. Amennyiben a helyzet változik vagy más információkhoz jutunk, azt partnereink felé azonnal jelezni fogjuk.

Debrecen, 2020.03.31.
Tisztelettel és sok kitartást kívánva Mindenkinek!
KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület vezetősége