2024. április 27. (szombat) - Zita, Mariann napja van.

Kutyasétáltatás egy harmatos szombaton

Októberben sem maradhatott el az egyik legnépszerűbb iskolai közösségi szolágat, az Együtt az Állatokért Egyesület menhelyén történő kutyasétáltatás.

Ezúttal a megfelelő hirdetésnek köszönhetően sokkal többen jelentkeztek a hétvégi kutyasétáltatásra. Rövid buszozás és egy kis séta után már 8:30 előtt megérkeztünk a telephelyre, ahol az egyesület munkatársai örömmel vártak bennünket. Egy gyors körbevezetést követően, sorra érkeztek a kutyák, akik ugatással, ugrálgatással és farok csóválással jelezték, hogy már alig várják az újabb kalandos sétájukat. A fiatalok pedig hasonló lelkesedéssel fogadták őket.

A szombati nap előtt mindenki attól tartott, hogy elmossa az eső ezt az alkalmat, de szerencsésre nem így történt. Ellenben a fű nagyon harmatosnak bizonyult, amit a kutyák ugyan élveztek, de az őket sétáltatók talán nem annyira. Viszont ez nem szegte sem a lányok, sem a fiúk kedvét, hiszen három óra alatt közel 30 kutyát vittek körbe a közeli réten. Sőt annyira jól érezték magukat, hogy alig várják, hogy következő alkalommal is jöhessenek.