2020. október 28. (szerda) - Simon napja van.

7vége a stábtagokkal 2.0

Október 9-11 között megrendezésre került az SZSZBGYIÖK megrendezésében a 7vége a stábtagokkal 2.0 nevű rendezvény, aminek keretében pályaorientációs csoportfoglalkozások is megvalósultak.

A három nap alatt számos szakmai blokkokon vehettek részt a diákönkormányzat vezetőségi és stábtagjai; kétféleképpen disputálhattak, kommunikációs, önismereti gyakorlatokat végezhettek, illetve csapatot építettek.

A szabadidejükben pedig megmérettették fizikai, szellemi, zenei és együttműködési tudásuk erejét a Beugró ihlette szabadidős tevékenység, és egy városbújócska keretén belül. A hétvégén 12 fiatal vett részt.

A képzéseken mindenki sokat tanulhatott, megismerhetett új dolgokat, és közben jól is szórakoztak.