2020. november 26. (csütörtök) - Virág napja van.

Alexandre Trauner ART/Film Fesztivál

2020. október 13-án (kedden) vette kezdetét az ATAFF (Alexandre Trauner ART/Film Fesztivál), Szolnokon. Az esemény lebonyolításában egy lelkes, végzős IKSZ-es diákunk is segített.

Nem unatkozhattak a szolnokiak október 13. és 17. között, hiszen a Tisza Mozi minden filmet kedvelő számára feledhetetlen élményt biztosított. A Tisza Mozival egyesületünk kiváló kapcsolatban van, hiszen partnereink és havi rendszerességgel vetítenek filmeket fiataljaink (DÖKöseink, IKSZeseink) számára.

A nemzetközi filmfesztivál programja nagyon széles sávon mozgott, az érdeklődők megtekinthettek magyar, francia, amerikai, szlovák filmeket is, illetve sor került versenyfilmek levetítésére és díjazására is. A filmek levetítését legtöbb esetben közönségtalálkozók követték.

A kép csak illusztráció, az internetről származik.