2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

Online stábtalálkozót szervezett az SZSZBGYIÖK csapata

Reagálva a koronavírus helyzetre, az Egyesületünk és ifjúsági szervezetink is sok programunkat töröltük, elhalasztottuk. De voltak olyan eseményeink, amit át tudtunk ültetni az online térbe, így történt ez az SZSZBGYIÖK életében is. November 14-én, szombaton, az SZSZBGYIÖK megtartotta az első online stábtalálkozóját.

Az online stábtalálkozón a dökösök a megszokott sémát követték; beszélgettek arról, ki hogy van, hogyan élik meg az online oktatást.

Majd játékos csapatépítést tartottak a résztvevő stábtagoknak. Először egy "Mi lenne, ha" játékot játszottak, majd a rajzolós, skribbl.io oldalt próbálták ki.

A programon összesen 12-en vettek részt, és megbeszélték, hogy tartanak még hasonló "találkozásokat" a következő hónapban is.