2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

HABIDISZ Stábtalálkozó 2021-ben

2021. Ígéretesnek hangzik ugye? De hát nincs mese, kicsit még várni kell, hogy vége legyen ennek a nehéz időszaknak, mely fekete foltként kerül majd be a világ történelmébe. De mi célt szolgál a HABIDISZ, ha nem azt, hogy amikor padlóra taszít minket a mostani járvány, akkor összefogjunk és kicsit színesítsük a most szokatlanul szürke hétköznapokat.

Január 14-én megvalósult az év első stábtalálkozója, ahol három órakor mindenki beült a szobájába, és becsatlakozott a Zoom meetingre, miközben egy jó meleg teát kortyolgatva megfeledkezhettek a mindennapok problémáiról, és a jövőre koncentrálhattak. Egy játékos bemutatkozással indult a meeting, hogy az új tagok is otthon érezhessék magukat, ezt követően folytatódott az érdemi munka. A szervezet koordinátora ismertette az első negyedév legfontosabb dátumait, ami majd érinti a HABIDISZ munkáját és a stábot. Rengeteg terv és valóra váltandó közös álmuk van erre az évre a fiataloknak. Ezen álmok eléréséhez a stáb tagjainak a segítségére számít a leginkább az ifjúsági szervezet. A megbeszélés során fel lett vázolva a jövőbeli, szervezeti felépítése a HABIDISZ-nak, majd ezt követően mindenki jelezhette, hogy melyik terület iránt érdeklődik a leginkább. A PR, a HR, a Logisztika és sok egyéb más csapat közül válogathattak a megjelentek, miután mindenki kiválasztotta a neki legszimpatikusabb munkacsoportot kezdődött el az év különböző programjainak a kidolgozását. Most, hogy ezek csoportok megszülettek, már nincs más hátra, mint hagyni, hogy az ötletek armadája megformálja a 2021-es évet, ami elé néznek a dökösök. Hajrá HABIDISZ!