2024. április 19. (péntek) - Emma napja van.

Légy Te a következő megyei vagy városi DÖK ifjúsági vezető!

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület szakmai, jogi, pénzügyi támogatásában segített négy diákönkormányzat új vezetőket keres. Március végével járt le az egy éves mandátuma az előző vezetőségéknek. A Karcag Városi Diákönkormányzat, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat, a Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetsége és a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Diákönkormányzat keresi következő egy évre diákvezetőit. Amennyiben érzel magadban elhivatottságot, bátorságot, akkor pályázz még március 25-ig megteheted!

A karcagi Városi DÖK 5 főt, a másik három megyei diákszervezet 6-6 ifjúsági vezetőt keres 2021. április 15- 2022. március vége közötti időszakra. Az egyes ifjúsági szervezetek pályázati felhívásai, pályázatai adatlapjai megtalálhatóak a weboldaunk sajtó menüpontja alatt:

Március 25-ig csak hiánytalan pályázati anyagokat fogad el a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület, mely a jogi kereteket biztosítja. A pályázati anyag egy szülő, iskola igazgató és a jelölt aláírását tartalmazó adatlapból, egy szakmai írásos anyagból és egy jelöltet bemutató videó anyagból áll mindegyik szervezet esetében.

Az ifjúság vezetői szerep jár sok lehetőséggel, például négy képzés, rengeteg program lehetőség, de sok kötelességgel is jár, így kérünk Mindenkit a pályázás előtt figyelmesen olvassa el a felhívásokat és abban leírtakat.

Sok sikert kívánunk!