Záró stábtalálkozó valósult meg a HABIDISZ életében

A HABIDISZ márciusi záró stábtalálkozóját a körülményekre való tekintettel online felületen tartotta, de a lelkes stábtagok így is nagy létszámban vettek részt a programon.

Elsőkörben Szufelják János a HABIDISZ előző koordinátora tartott egy energisert, ahol fél perc alatt kellett lerajzolni a HABIDISZ logóját. Majd Cserta Dóra, a HABIDISZ alelnöke ismertette röviden a résztvevőkkel, hogy milyen témákról fognak beszélni a találkozón.

Először egy rövid év értékelést/ összefoglalót tartottak a résztvevők, levonták az előző év tapasztalatait és terveztek egy kicsit a jövő évre is. Ezt követően megnéztek egy videót is ezzel kapcsolatban, amit Gudor Karolina, a HABIDISZ elnöke készített köszönetképp a stábnak. Majd a stábtagok is elmondták a kedvenc pillanatukat/ programjukat az elmúlt évből. Ezután Bokor Tünde, a HABIDISZ új koordinátora beszélt a fiataloknak a soron következő programokról.

A találkozó második felében egy nyomozós játékban vettek részt a stábtagok, ahol egy gyilkosság részleteire kellett rájönni. A játék közben voltak vicces pillanatok, de a vége felé mindenki érezte, hogy hamarosan elő kell állniuk a nyomozásuk eredményével. A gyakorlatot sikeresen teljesítette a csapat és megadta az alaphangulatot a kötetlen beszélgetéshez. Összességében nagyon jól sikerült a záró stábtalálkozó és reméljük, hogy az év első stábtalálkozója is ilyen jó hangulatban fog telni.