2024. április 18. (csütörtök) - Andrea, Ilma napja van.

Lezárult ifjúsági vezetőink számára az év

Idén is megszerveztünk leköszönt ifjúsági vezetőink számára a Zárótréninget május 08-09. között. A Zárótréning egy már hagyományossá vált alkalom, ahol minden élményüket, tapasztalatukat elmesélhetik Egyesületünknek és egymásnak. Sok nevetés, rengeteg nosztalgikus pillanat és néhány könnycsepp jellemezte az idei évi képzést.

Méltóképpen búcsúzott a Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetségének, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzatnak, a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Diákönkormányzatnak és a Karcag Városi Diákönkormányzatnak leköszönt vezetősége. A 2 napos belsős esemény során több feladaton keresztül nézhették át az évet és vonhattak le belőle tanulságokat, tapasztalatokat a fiatalok.

A Zárótréning pedig egy szintén hagyományos elemmel, a Ballagással zárult, ahol a számukra készített tarisznyájukkal elindultak "végső utukra" nyíregyházi irodánk körül és a megható búcsúbeszédek után átvehették az idei évi Évkönyvüket is.

Mégegyszer köszönjük a 2020-2021es tanév vezetőségi tagjaink és reméljük, a jövőben még találkoznak útjaink.