Tehetségnap Szolnok Plazában

Június 30-án, négy órai kezdettel ünnepélyes szavakkal indult a régóta várt és tervezett Tehetségnap Szolnokon.

A rendezvény felkonferálásáért az egyesület Jász-Nagykun-Szolnok megyei vezetője felelt, aki köszönötte a fellépőket, a fellépők hozzátartozóit, a zsűrit és a résztvevőket. A Tehetségnapon Jász-Nagykun-Szolnok megyei lelkes tehetségek, szám szerint tizenegyen mutathatták meg magukat számos kategóriában. Az ifjú fellépők csak úgy sziporkáztak zene, tánc, valamint szavalás kategóriákban, a nézőközönség soraiban ülő szülők, nagyszülők, ismerősök és barátok pedig csak ámulva kapkodták fejüket. Az előadásokat a zsűri rövid értékelése, illetve később a részvételi díjak (hiszen a részvétel fontosságát igyekezett a szervező hangsúlyozni, nem versenyhelyzet teremtése volt a cél) és oklevelek átadása követte. Ezt követően az érdeklődőket kávéval és üdítővel vártuk az irodánkban.
A koronavírus utáni idők egyhangú szürkeségébe a Tehetségnap igazi színfoltot hozott.