2024. április 23. (kedd) - Béla napja van.

Otthonról haza programon való részvétel

Augusztus 14-én szombaton került megrendezésre az Otthonról haza vándor program, amely egész Magyarországot bejárta, sőt egyes állomásai még a határontúlra is kiterjedt. Utolsó előtti állomása Karcag városa volt, a végső állomás pedig augusztus 20-án lesz a fővárosban, Budapesten.

A Nagykunság fővárosában, Karcagon az Akácliget Gyógy- és Strandfürdőben volt az esemény főbázisa. Innen indultak el a rövidebb és hosszabb gyalog-és kerékpártúrák, hogy megnézzék a város nevezetességeit, illetve a környék természeti szépségeit felfedezzék.

A strandon a nap folyamán különböző sport tevékenységeket folytató egyesületek mutatkoztak be, harcművészetektől kezdve a zumbáig nagyon sok fajta sporttal ismerkedhettek meg a kilátogatók.

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület, karcagi irodája a KIFLI- Karcagi Ifjúsági és Lurkó Irodája is részt vett az eseményen, ahol kézműves foglalkozásokat tartottak a kicsiknek, és óriás társasjátékkal készültek a nagyobbaknak a KVDÖK fiataljai részvételével.

Mindenkinek köszönjük a részvételt és a segítséget!