5300 Karcag, Városudvar 1.
2022. május 17. (kedd) - Paszkál napja van.

Véget ért az ifjúságsegítők "Level App" elnevezésű képzése!

Résztvevőink visszatértek Lengyelországból miután egy hetet töltöttek új készségek elsajátításával az Ukrajnából, Örményországból, Magyarországról, Görögországból, Moldovából és Lengyelországból érkező résztvevőkkel. Partner szervezetünk, a Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych "INPRO" a gyönyörű Rzeszów városában látta vendégül a résztvevőket.

Az ifjúságsegítőknek lehetőségük volt találkozni egymással, megosztani benyomásaikat, és olyan technológiákról és alkalmazásokról kaptak tájékoztatást, amelyek hasznosak lesznek a munkájuk során. A képzésen használt eszközök különböző területekről származtak, de mind a fiatalokkal való munka javításához kapcsolódtak, a földrajztól a pszichológiáig. A résztvevőknek emellett volt idejük meglátogatni néhány turisztikai látványosságot a Podkarpackie régióban, például Łańcut városát és a hozzá tartozó kastélyt.

A projektet az Európai Unió költségvetéséből finanszírozták az Erasmus+ keretében.