5300 Karcag, Városudvar 1.
2022. május 17. (kedd) - Paszkál napja van.

Megyei munkatársi fórum Nyíregyházán

Április 14-én ismét megrendezésre került nyíregyházán egy megyei munkatársi fórum. A fórumok célja többek között, hogy az elmúlt hónap történéseiről sikereiről, válotoztatndóiról beszélgessünk, hogy az elkövetkezendő hónap programjait átnézzük és nem utolsó sorban persze, hogy egy kicsit szórakozzunk, csapatot építsünk.

A program délelőtti részében a munkáé volt a főszerep, szó esett többek között a tavaszi nyári programok időpontjairól, a rendezvények tartalmi elemeiről, valamint az elmúlt hónap értékeléséről. Ezután pedig a diákönkormányzat újonnan megválasztott tagjaival töltöttünk el egy kellemes délutánt, ahol különféle ismerkedést elősegítő játékokon keresztül tudhattunk meg a másikról többet, illetve társasjátékok segítségével az együttműködést is gyakorolhattuk egymással.