5300 Karcag, Városudvar 1.
2022. június 26. (vasárnap) - János, Pál napja van.

Teaházat tartottunk Diákmunkát Segítő Pedagógusoknak

Május 26-án, csütörtök délután Debrecenben több Hajdú-Bihar megyei általános és középiskola DÖK-öt segítő pedagógusa jött el teaházunkra.

A Telekom KraftLab biztosított helyszínt a programnak, ahol első sorban a KraftLab munkatársa ismertette a résztvevőknek a hely adta lehetőségeket a teaházon résztvevő pedagógusoknak, akik többek között Debrecenből, Berettyóújfaluból és Nyírmártonfalváról érkeztek.

Ezután különböző témákat érintettünk; a Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetségének (HABIDISZ) éves programtervét; a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület közelgő programjait; különböző lehetőségeket ismertettünk; pályázatokat, DÖK napokra való kitelepüléseket, szabadulószobákat.

Az esemény hasznosnak bizonyult a résztvevők visszajelzései alapján; így lehet hogy a közeljövőben is szervezünk hasonló beszélgetést.