2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

Irodathlon sportnap a FACE-ekben

2022.06.18-án szombaton valósult meg a Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér első sportnapja, melynek keretén belül a résztvevők az ifjúsági irodánk sportlehetőségeiben mérethették meg magukat 2 fős csapatokban.

Az eseményre 2 fős csapatokat vártunk, akik az egyes sportszámokban versenyeztek egymás ellen, ezáltal az esemény végén egy páros lehetett a végső győztes. A csapatok 5 „sportágban” mérethették meg magukat: Kosárlabdában, Asztaliteniszben, Csocsóban, Dartsban, és az Xbox 360 Kinect Sports Ulitmate kiadásában.

Az eseményen nem volt kötelező minden csapat ellen játszani minden sportágban, de egyszer legalább kellett játszaniuk minden sportágban. Az adott számokban való részvétel után győzelmi pontot kaptak, így aki a legtöbb pontot, avagy győzelmet szerezte ő nyerte a sportnapot.

A rendezvényen 4 csapat vett részt, a következő eredménnyel:
I. helyezett: Daddy & Mommy Issues
II. helyezett: Royal Goats
III. helyezett: Szicsey
IV. helyezett: Mérges Gomba Duó

A győzteseket helyezésükhöz mérten oklevéllel és csokoládéval jutalmaztuk az elért eredményükért.

A délután alapján elmondható, hogy egy remek kis program valósult meg, melyet élveztek a résztvevők, így lehet a jövőben is fogunk hasonló programot szervezni.