2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Húsvét 2024

Piknik Nyíregyháza

Szeptember 3-án ismét megrendezésre került a már hagyományosnak mondható egyesületi rendezvényünk a nyíregyházi Piknik.

Az esemény célja, hogy a Piknikre érkező korábbi ifjúsági vezetők, munkatársak, partnerek, barátok egy kellemes délutánt töltsenek el együtt. Az esemény ezúttal is Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Térben került megrendezésre.

A program elején néhány játékos, ismerkedős feladat révén tudhattak meg többet egymásról a résztvevők. Ezt követően egy az egyesületre vonatkozó kérdésekből összeállított kahoot kvízen mértetthették össze a tudásukat. A kvíz után csapatokban lettek osztva a résztvevők és együttesen kellett különféle zenékhez kapcsolódó kérdésekre válaszolni, valamint csapatokban kisebb sorversenyes feladatokban mérettették meg magukat.

A kötött programok végeztével egy közös grill uzsonnával zártuk a napot.