Cím: 4026 Debrecen, Darabos utca 14. 6/33.
Telefon: +36 30 277 4696 minden nap 10-17 óra között
Irodáink:
4026 Debrecen, Péterfia utca 18. (Debrecen Plaza I. em.)
4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 25.
5000 Szolnok, Ady Endre utca 28/A (Szolnok Plaza I. em.)
5300 Karcag, Városudvar 1.
E-mail: info@kozpontegyesulet.hu
2023. február 8. (szerda) - Aranka napja van.



Köszöntjük a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület honlapján!

VII. Megyei Sportnapok Karcagon

Megvalósult a VII. Jász-Nagykun-Szolnok megyei Sportnapok Karcagon. 2022. november 10-11-én került megrendezésre az idei év Megyei Sportnapja a Karcag Városi Sportcsarnokban.

Ebben az évben közel 300 diák mérhette össze tudását 3 sportágban, kosárlabdában, röplabdában és labdarúgásban. Az eseményre az egész megyéből érkeztek általános iskolás és középiskolás diákok is. A helyezések a következőképp alakultak:

Kosárlabda:

Általános iskola Női:
I. Helyezett: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Gimnázium
II. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 1
III. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 2

Általános iskola Férfi:
I. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 4
II. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda 2
III. Helyezett: Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Középiskola Férfi:
I. Helyezett: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Gimnázium 1
II. Helyezett: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Gimnázium 2
III Helyezett: Karcagi SZC Varró István Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

Röplabda:

Középiskola Női:
I. Helyezett: Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Technikum és Szakképző Iskola 1
II. Helyezett: Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Technikum és Szakképző Iskola 2

Általános Iskola Női (különdíjasok):
I. Helyezett: Nagykun Baptista Oktatási Központ
II. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola

Középiskola Férfi:
I. Helyezett: Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Technikum és Szakképző Iskola
II. Helyezett: Nagykun Baptista Oktatási Központ
III. Helyezett: Karcagi SZC Varró István Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Általános iskola Férfi (különdíj): Kaszap Nagy István Református Általános Iskola

Labdarúgás:

Középiskola Női:
I. Helyezett: Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium
II. Helyezett: Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
III. Helyezett: Szolnoki SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

Általános iskola Férfi:
I. Helyezett: Szent Pál Marista Általános Iskola
II. Helyezett: Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
III. Helyezett: Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda

Középiskola Férfi:
I. Helyezett: Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium
II. Helyezett: Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
III. Helyezett: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Gimnázium

vissza



Régebbi híreink...
Jelentkezz hozzánk Te is! Nyereményjáték