2024. április 18. (csütörtök) - Andrea, Ilma napja van.

II. Vármegyei Ifjúsági Bál

Február 25-én megrendezésre került a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK) és a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület szervezésében a II. Vármegyei Ifjúsági Bál az Alvégesi Művelődési Házban.

Rengeteg tervezés, egyeztetés előzte meg a II. Vármegyei Ifjúsági Bál létrejöttét, de mindez megérte, hiszen február 25-én ténylegesen egy fantasztikus estét tudtunk eltölteni közösen több, mint 100 emberrel. Fantasztikus ételek, csodálatos dekoráció, minőségi tombola nyeremények, felhőtlen szórakozás jellemezte ezt az estét. Nagyon szépen köszönjük a támogatóknak, hiszen nélkülük nem tudott volna megvalósulni az esemény. Köszönjük a helyszínnek, hogy mindenben a rendelkezésünkre álltak. És nem utolsósorban megszeretnénk köszönni mindenkinek, aki eljött a Bálra.

Támogatóink voltak:
Dragée KFT.
BioTechUsa
Móricz Zsigmond Színház

Egy nagyszerű felajánlást is tudtak tenni a szervezők, miszerint a tombolából befolyt összeget tavalyhoz hasonlóan, ismét a Magyar Vöröskeresztnek ajánlották fel.

Ha tetszett a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat programja vagy nem szeretnél legközelebb lemaradni róla, akkor kövesd őket a Facebookon, Instagramon és a Tik-tokon is.