2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

Zárótréning ifjúsági vezetőink számára Nyíregyházán

2023.03.25-26 között Zárótréninget tartottunk a héten leköszönt ifjúsági vezetőinknek. A tréning helyszínéül a Bessenyei Hotel szolgált.

Az általunk támogatott
- Hajdú-Bihar vármegyei Diákönkormányzatok Szövetsége,
- Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat
- Jász-Nagykun Szolnok vármegyei Diákönkormányzat
- Karcag Városi Diákönkormányzat
- Miskolc Városi Diákönkormányzat
fiataljai a munkatársaink által szervezett szakmai értékeléseket és feldolgozásokat követően egy Ballagási Ceremónián vehettek részt.

Az értékelésen értékelték személyesen és szervezeti szintén az elmúlt időszakot, az átélt élményeket. Aktívan, sok nosztalgiával vettek részt a fiatalok a hétvégi tréningen. Sok mosolygós pillanatot, fontos tanulási lehetőségeket osztottak meg egymással és velünk.

A Ballagás során a DÖK elnökök leköszönő beszédét követően a diákönkormányzatok felnőtt segítői, koordinátorai szóltak a fiatalokhoz. Ajándékként és emlékül minden fiatalunk egy "Évkönyvet" kapott, amelyben az elmúlt egy év programjai saját rendezvényeik és képeik kaptak helyet.