2024. április 27. (szombat) - Zita, Mariann napja van.

Vármegyei Diák Fórumot tartott a HABIDISZ

Március 22-én, szerdán került megrendezésre a XVI. Vármegyei Diák Fórum a Hajdú-Bihar vármegyei Diákönkormányzatok Szövetsége (HABIDISZ) által.

A Vármegyei Diák Fórumon több szervezet projektjei, lehetőségei kerültek bemutatásra:
Nemzeti Ifjúsági Tanács (NIT) - PRIME projekt bemutatása, Hajdúsági Hallgatókért és Civilekért Egyesület (HAHA) - Campus Fesztivál és egyéb lehetőségek, Telekom KraftLab, HABIDISZ, KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület.

Közel 80 résztvevő képviseltette magát 26 iskolából, így sikeresen megválasztásra került a HABIDISZ 2023/2024-es év vezetősége, a posztokat pedig pár nappal a VMDF után fel is osztották egymás között:
Cserta Laura Zsófia - elnök (Debreceni Ady Endre Gimnázium)
Török Krisztián - alelnök (DSZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum)
Domokos Dorottya - programszervezői koordinátor (Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma)
Fekete András - PR koordinátor (Tóth Árpád Gimnázium)
Obsitos Csaba - külkapcsolati koordinátor (DSZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum)
Putyora Orsolya - HR koordinátor (Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium)

Az eseményen lehetőséget biztosítottunk arra, hogy kiscsoportos beszélgetések által a résztvevők jobban megismerjék egymást, beszámolhattak iskolai diákönkormányzatuk működéséről, programjaikról.

Az esemény sikeres volt embertoborzás szempontjából is, ugyanis 10 új taggal bővült a HABIDISZ stábja.

Ha te is szeretnél a csapatunk tagja lenni, keress minket bizalommal a habidisz@kozpontegyesulet.hu e-mail címen, illetve Facebook, Instagram és TikTok oldalainkon.