2024. július 27. (szombat) - Olga, Liliána napja van.

Kiállítás nyílik Szolnokon egy tehetséges fiatal fényképeiből

A KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesületnek nagyon fontos volt az elmúlt évek során is Szolnokon tehetséges fiataloknak lehetőséget adni bemutatkozásra. Több megvalósított sikeres kiállítás, Tehetségnap, megvalósított TOP kulturális célú pályázat után most egy újabb kiállításnak ad teret és egy újabb fiatalnak kiállítási lehetőséget a SZÍNtér Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér, illetve a Szolnok Plaza által. A fiatal fotós kiállító Jánosi Nikolett.

A kiállítás keretében Jánosi Nikolett amatőr fotós munkáiból lehet fényképeket megtekinteni. A Szolnokon tanuló fiatal nagyon régóta foglalkozik fényképészettel, fotózással. Már több alkalommal volt kiállítása, mostani kiállítása A PILLANAT ÉRTÉKE címet kapta.

A kiállítás helyszíne: Szolnok Plaza emelet (Ady Endre út 28/A.)

A kiállítás megnyitó időpontja: 2023. november 03. péntek 15 óra

A kiállítás megtekinthető a Szolnok Plaza nyitvatartási idejében november 3-tól november 17-ig.