Cím: 4026 Debrecen, Darabos utca 14. 6/33.
Telefon: +36 30 277 4696 minden nap 10-17 óra között
Irodáink:
4026 Debrecen, Péterfia utca 18. (Debrecen Plaza I. em.)
4400 Nyíregyháza, Bocskai utca 25.
5000 Szolnok, Ady Endre utca 28/A (Szolnok Plaza I. em.)
5300 Karcag, Városudvar 1.
E-mail: info@kozpontegyesulet.hu
2024. április 16. (kedd) - Csongor, Joakim napja van.

FACE-EK A VÁROSÉRT

Kedvezményezett: KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület
Vissza nem térítendő támogatás összege: 3 millió forint
A projekt időszaka: 2020.05.15.-2021.05.14.
A projekt azonosító száma: TOP-7.1.1-16-H-ESZA-2019-01068

Pályázatunk tevékenységei a helyi identitást és a helyi gazdaságfejlesztést egyaránt erősítik, hozzájárulnak a társadalmi együttműködés, a közösségépítés, az identitástudat fejlődéséhez, a szemléletformáláshoz.

Egyesületünk a 14-35 év közötti korosztály tekintetében kidolgozza, elindítja pályaválasztási és vállalkozóvá válási tanácsadását, mely elérhető lesz minden hétköznap 10-18 óra között a Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Térben.

A projekt keretében kidolgozunk egy helyi igényekre alapuló, azokat figyelembe vevő pályaorientációs tanácsadási oktatási anyagot. Ehhez egyeztetünk a nyíregyházi oktatási intézményekkel, fenntartóikkal, illetve az önkormányzattal és a helyi vállalkozásokkal, azzal a célkitűzéssel, hogy minél több információt tudjunk adni a fiataloknak a munka világáról. A napra kész és pontos információk segíthetik a fiatalok helyben maradását Nyíregyházán.

A kidolgozott pályaorientációs oktatási anyag képzi az alapját a 8 hónapon keresztül havi 3 alkalommal megvalósuló csoportfoglalkozásoknak, melyekre a helyi oktatási intézmények (középiskolák, egyetemek) tanulóit, hallgatóit várjuk. Havi rendszerességgel „Vállalkozói teaházakat” tartunk, amelyek során a meghívott helyi kis és középvállalkozók számolnak be fiataloknak kerekasztal beszélgetések keretében a vállalkozó válásról. Ugyancsak havonta kerül megrendezésre „HR Kávézó”, ahol a nagyobb cégek, multik HR munkatársai beszélgetnek a fiatalokkal a pályaválasztási lehetőségekről, szakmákról, a munkavállalásban fontos kompetenciákról, álláskereséssel összefüggő információkról. A programelemeket alacsonyküszöbű szolgáltatásként térítésmentesen fogjuk biztosítani, ezzel is biztosítva az esélyegyenlőséget.

A projekt keretében megvalósult események:
2021.12.09. - HR kávézó
Az eseményen álláskereséssel és munkavállalással kapcsolatos kompetenciákról volt szó. Ehhez elsősorban ismernünk kell önmagunkat így a résztvevők két teszt segítségével közelebb kerülhettek az erősségeikhez, gyengeségeikhez. Ezután csoportokban dolgozva összeírhatták az általuk legfontosabbnak tartott kompetenciákat és hogy szerintük adott munkakörre nézve a cégek milyen munkaerőt kereshetnek. Majd mindezeket szituációs gyakorlatokon keresztül ki is próbálhatták.

2021.12.06. – Vállalkozói teaház
A résztvevőkkel általánosságban meg lett osztva, hogy milyen vállalkozási formák vannak, hogyan kell őket létrehozni kihez lehet segítségért fordulni vagy hogyan lehet nevet vagy logót választani. A résztvevőknek ezután csoportban dolgozva egy-egy fiktív vállalkozást kellett létrehozniuk meghatározva a vállalkozás célját, korosztályát kiknek szól, valamint saját brandet logót is kellett tervezniük.

2021.11.12-14. – Pályaorientációs csoportfoglalkozás
A csoportfoglalkozás első napján az önismeret témakörét járhatták körbe a résztvevők. A sikeres pályaválasztáshoz és a későbbi munkavállaláshoz, munkakereséshez fontos, hogy a fiatalok megfelelő önismerettel rendelkezzenek. A foglalkozás elején bemutatásra került a projekt, annak céljai majd egy rövid ismerkedés és hangolódás után a résztvevők egy pontosságot és precizitást igénylő feladatban mérhették fel ezen két készségüket. Majd ez után megismerhették a SWOT analízist, felírhatták majd kis csoportokban megbeszélték, hogy mely tulajdonságaikra a legbüszkébbek és melyekről gondolják úgy, hogy változtatást igényelnek. Az önismeret mellett foglalkoztunk még a motiváció kérdéskörével is. A második nap a vezetői készségek fejlesztéséé volt a főszerep. A hangolódás után a résztvevők kis csoportokban beszélhették meg, hogy szerintük milyen egy jó vezető, a saját iskolai diákönkormányzatra nézve pedig, hogy ők maguk mennyire jó vezetők. Tesztek segítségével választ kaphattak arra is, hogy a munka világába lépve ők inkább vezető alkatúak, vagy beosztott alkatú személyiségek és ehhez mérten milyen pályák lennének a leginkább megfelelőek számukra. A harmadik nap a toborzás, PR témaköréről tudhattak meg többet a fiatalok. Megismerhettek különféle toborzási módszereket, eszközöket majd szituációs gyakorlatokon keresztül gyakorolhatták is ezeket. A nap végén összegzésre került a három nap.

2021.11.04. – Vállalkozói teaház
Az alkalmon a vállalkozás indításhoz és fenttartáshoz szükséges motiváció témakörét beszélhették meg a résztvevők. Fontos, hogy valaki motiváltan induljon neki egy vállalkozásnak és ezt a motivációt fent is tudja tartani.

2021.11.04. - HR kávézó
Az alkalmon általános iskola felső tagozatos diákjai vettek részt. Szó volt többek között az önismeretről, ami fontos az élet minden területén így a tanulásban, később pedig a munka világában is, még akkor is, ha csak a diákmunkára gondolunk. Ez interaktívabb formában, tesztek segítségével valósult meg. Valamint tisztázásra kerültek a fiataloknak olyan fogalmak, mint a hr, hr-es, toborzás, szakmák, karrier stb.

2021.10.15. - HR kávézó
Az előadó ismét Eszik Édua volt a Bonduelle Europe Kft-től. Ezezen a foglalkozáson különböző foglalkozásokról, munkakörökről volt szó, majd a munkahelyi toborzás területén lévő fontosabb lépések kerültek megvitatásra.

2021.10.08. – Vállalkozói teaház
Az esemény előadója Berecz Gábor egyéni vállalkozó volt, aki megosztotta a résztvevőkkel a tapasztalatait egy vállalkozás indításával kapcsolatban például, hogy milyen költségei vannak vagy milyen adózási formák léteznek

2021.09.24. – Vállalkozói teaház
Ezen az alkalmon a vállalkozások beindításához, népszerűsítéséhez szükséges pr és marketing eszközök kerültek bemutatásra. Majd a résztvevők egy vita keretein belül érvelhettek egyik vagy másik eszköz ellen, vagy mellett.

2021.09.22. - HR kávézó
Az előadó ezúttal Bonduelle Europe Kft. hr munkatársa, Eszik Édua volt. Bemutatásra került egy PPT segítségével a Bonduelle Kft. tevékenysége, rövid története. Majd szituációs gyakorlaton keresztül egy telefont kellett értékesíteni akárcsak a munkakeresőnek saját magát a hres felé a való életben. Ezenkívül beszélgettek még a bruttó és nettó kereset közötti különbségről, jelentéséről, valamint több önéletrajz mintát is megtekinthettek a résztvevők.

2021.09.17-19. – Pályaorientációs csoportfoglalkozás
A program első napján ismertetésre került a projekt, a három nap céljai tematikái. Ezt követően a hangulat oldása végett kisebb névtanulós és ismerkedős, egymást kicsit jobb megismerését célzó játékos feladatokra került sor. Ennek a napnak a fókuszában főként az önismeret állt, hiszen, hogy valaki megfelelő szakot majd megfelelő pályát válasszon ismernie kell saját magát, erősségeit és változtatandóit. Ezért a nap folyamán a résztvevők különféle önismereti tesztek segítségével tudhattak meg magukról többet. A második nap a pályaorientáció témakörével foglalkoztunk. Megbeszéltük interaktív formában a pályaorientációhoz kapcsolódó különféle fogalmakat, Így például pályaválasztás, pályatanácsadás, kompetenciák, szociális kompetenciák, képességek, pályakörök, munkaterületek. Ezt követően korábbi diákönkormányzatos fiataljaink osztották meg tapasztalataikat az egyetemi életről, arról a szakról, ahova Ők éppen járnak, milyen tanulmányi feltételek szükségesek a bejutáshoz, az egyetemen milyen segítő lehetőségek vannak például ösztöndíjak. Az utolsó nap a kompetenciák témakörét jártuk körbe. A fiataloknak össze kellett írniuk, hogy szerintük mik a legfontosabb kompetenciák amire egy munkavállalónak szüksége lehet vagy ami akár az egyetemi tanulmányok során is nélkülözhetetlen. Ezután pedig különböző fejlesztő gyakorlatokat ismerhettek meg, amelyekkel azokat a képességeiket tudják javítani, amik még fejlesztésre szorulnak.

2021.09.10. - HR kávézó
Az esemény előadója ezúttal a Keletflott Kft. munkatársa, Kövér Tímea volt aki a program elején bemutatkozott, röviden elmondta mivel is foglalkozik és honnan érkezett, illetve mint hr-es mik a pontos feladtai. Ezt követően a helyes önismeretről, valamint a tanult és nem tanult kompetenciákról volt szó. Ezenkívül beszélgetett még a résztvevőkkel a helyes önéletrajzírás fontosságáról és az állásinterjú etikettről.

2021.09.06. – Vállalkozói teaház
Az eseményen megbeszélésre került a résztvevőkkel együtt közösen, hogy mi a vállalkozás fogalma milyen vállalkozási formák léteznek, ezeknek milyen jellemzői vannak és milyen feltételekkel lehet az egyes vállalkozásokat létrehozni. Végezetül pedig a vállalkozói készségekről beszélgettek a résztvevők.

2021. augusztus 28. - Vállalkozói teaház
A program során megismerkedhettek azzal, hogyan kell eladni egy vállalkozását. A kerekasztal beszélgetésen először összerakhatták, milyen elemek fontosak egy cég külső kommunikációja során, mire kell figyelni, amikor saját magát hirdeti a cég. Ezt követően az előző alkalommal összeállított fiktív vállalkozásoknak kellett létrehozni egy PR tervet, amelyben a csoportoknak ki kellett fejteni, hogyan hirdetnék meg a vállalkozást.

2021. augusztus 17. - HR Kávézó
A Hr Kávézó augusztusi alkalmán bemutatásra került a projekt és annak céljai. Ezt követően kis csoportokban először megbeszélték és összeszedték a fiatalok, hogy mit tudnak a HR témaköréről, milyen fogalmakat ismernek, amik ezzel kapcsolatosak, ezután mindezt nagy közösben megbeszélték. Végül pedig az álláskereséshez, illetve a munka világába történő sikeres csatlakozáshoz, és bent maradáshoz szükséges kompetenciákról volt szó.

2021. július 23. - Vállalkozói teaház
A júliusi Vállalkozói teaház tevékenység elején bemutatásra került a projekt és annak célja. A résztvevő fiatalok között többeknek is vállalkozók a szüleik, így egy rövid beszélgetésen elmondhatták a fiatalok, hogy a szüleik milyen vállalkozást működtetnek, mit gondolnak arról, ha az ember a saját maga főnöke, milyen nehézségekkel kell szembenéznie egy vállalkozónak a hétköznapokban. Ezután a különböző vállalkozások kerültek bemutatásra, pl kft, rt, civil szervezet stb, milyen feltételekkel lehet ezen szervezeteket megalapítani, és mik jellemzőek rájuk. Majd egy hosszabb gyakorlaton keresztül saját vállalkozást kellett összeraknia a résztvevőknek, amelyhez egy weboldal ötletet is ki kellett találjanak.

2021. július 16-18. - Pályaorientációs csoportfoglalkozás
Az első nap témaköre a motiváció volt, ahol a résztvevők egyénileg meghatározták azokat a tényezőket, amelyek őket motiválják a hétköznapi élet során például a tanulásban vagy a továbbtanulásban. Ezután kiscsoportos feladatokon keresztül megbeszélhették, hogy milyen külső és belső motivációs tényezők vannak, információt kaphattak a különféle motivációs elméletekről, valamint a foglalkozás utolsó lépéseként kitűzhették saját, egyéni céljaikat, és azok megvalósításához szükséges lépéseket.
Második nap az első nap felírt célokat jártuk körbe, majd a pályaválasztás témaköréről ismerhettek meg többet a résztvevők, mindezek nagy segítségükre voltak, hiszen a célok többsége a továbbtanuláshoz kapcsolódott. Egyéni feladatokban felmértük a résztvevők érdeklődési körét, készségeit, képességeit, ezáltal jobban megismerhették érdeklődési körüknek megfelelő szakmákat, pályákat. Interaktív gyakorlatokon keresztül megismerkedhettek főbb fogalmakkal, amelyekkel a pályaorientáció során találkozni fognak, illetve olyan szakmacsoportokkal, amik manapság nagyon népszerűek és keresettek.
A harmadik nap megbeszéltük azokat a kompetenciákat, amik nemcsak a későbbi álláskeresés során, de magában az elhelyezkedésben is a fiatalok segítségére lehetnek a későbbiekben, mindezeket nemcsak a felnőtt életükre vonatkoztatva, hiszen ezek a kompetenciák a diákmunka során is lényegesek lehetnek.

2021. július - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A tevékenységen a motiváció volt a középpontban. A résztvevőkkel átbeszéltük, hogy milyen motivációs tényezők vannak, amik számukra fontosak, mi az, ami motiválja őket a mindennapi tanulás, vagy a munka során, mik azok a tényezők, amik az egyetemi továbbtanulásban segíteni tudják őket. Felhívtuk a fiatalok figyelmét arra, hogy milyen fontos a kellő motiváció a sikeres tervezés, célkitűzés és megvalósítás kapcsán. A tevékenység során egy 50 kérdésből álló tesztet is kitöltöttek, amelyben a pályaorientációhoz köthető döntésekkel kapcsolatos volt, valamint a döntésekkel kapcsolatos motivációra is kiterjedt.

2021. június 19. - Vállalkozói teaház
A Vállalkozói teaház ezen alkalmán a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület egyik munkatársa tartott előadást a fiataloknak. Elsőként egy disputa foglalkozást tartott a diákoknak, amin a fiataloknak a vállalkozóvá válás mellett és ellen kellett érvelnie, kis csoportokban először összegyűjtötték az érveiket, majd nagy közösben megvitatták azokat. Ezután az egyes gyakorlatokon keresztül mutatta be a fiataloknak a vállalkozóvá válás főbb ismérveit. A foglalkozás végén pedig a fiataloknak egy saját vállalkozást kellett alapítaniuk, majd azt bemutatniuk.

2021. június - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A foglalkozás elején a résztvevők helyben elkészítettek egy-egy önéletrajzot, illetve volt, aki hozta magával az eseményre. Ezeket az önéletrajzokat közösen átnéztük, az esetleges hibákra felhívtuk a figyelmet, és kijavítottuk azokat, átbeszéltük, hogy miket kell feltétlenül beleírni és mik azok amik feleslegesek egy önéletrajzban, majd ezután az álláskereséshez kapcsolódóan számos lehetőséget, platformot átbeszéltünk, ahol állást találhatnak az érdeklődők, átnéztük a különféle, legismertebb álláskeresési weboldalakat, a különféle munkaerő-közvetítőket, illetve megnéztük, hogy milyen lehetőségek vannak helyi, megyei vagy akár országos szinten az állásbörzéket tekintve.

2021. május - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A tevékenység elején a résztvevők elmondták, hogy milyen irányban szeretnének továbbtanulni, vagy később dolgozni, azok, akik esetleg még ezzel kevésbé voltak tisztában, egy pályaorientációs teszt kitöltésével kezdték a foglalkozást, amely segítségével kicsit közelebb kerülhettek ahhoz a foglalkozáshoz, szakhoz, ami a készségeik, képességeik alapján számukra megfelelő lehet. A foglalkozás során több internetes oldal, mint például a felvi.hu is a segítségünkre volt.


2020. október 9-11 - Pályaorientációs csoport foglalkozás
Mindhárom nap során ugyanazokkal a személyekkel dolgoztunk közösen. Első nap témája főképp az önismeret volt ismét, ahol különböző tesztek segítségével közelebb kerülhettek magukhoz. A nap során volt arra is lehetőség, hogy egymásnak is adjanak visszajelzést, amit a későbbiekben fel tudnak használni. Második nap során megismerkedhettek a munka világával kapcsolatos fogalmakkal, amik elsőre egyszerűnek tűntek, de kiderült számukra, hogy milyen bonyolult is ez a világ. Ezt követően a munkához kapcsolódó készségekről beszélgethettek és megismerkedhettek saját és mások motivációjával, hogy kinek mi a fontos a munkavállalással kapcsolatosan. Harmadik nap a pályaválasztásról esett szó főképp. Kis csoportokban kidolgozhattak olyan weboldalakat elméleti síkon, amik ezt a témát járnák körbe és a pályaválasztást segítené a diákoknak. A kidolgozott művek nagyon színesre és ötletgazdagra sikerültek. Ezt követően megismerkedhettek különböző szakmákkal, amik nem annyira közismertek és vitázhattak, melyik szakma miért előnyős vagy miért nem az.

2020. október 8. - HR kávézó
A HR Kávézó októberi eseményén összefoglaltuk, ismételtük az előző előadások tartalmát és az új emberek számára, akik jöttek a programra, átadtuk a megszerzett tudásunkat. Az átadásban segített egy kvízjáték is, amely során csapatokba osztottuk a résztvevőket. A csapatok vegyesen álltak össze, tehát minden csapatban volt olyan személy, aki már korábbi HR kávézón részt vett. A kvíz után beszélgetünk ezen témákról, megosztottuk mindenkivel a tapasztalatokat.

2020. október - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A tevékenység első lépéseként a vállalkozás és a vállalkozó fogalmának ismertetésére került sor. Ezután átbeszélésre kerültek, hogy egy vállalkozásnak milyen céljai lehetnek, például a profit elérés, piaci növekedés bővülése stb. Majd a tanácsadásokon résztvevők megismerhették a vállalkozások típusait, hogy induló vállalkozóként, melyik formát érdemes inkább választaniuk. Valamint bemutatásra kerültek azon tényezők, amelyekkel egy vállalkozás sikeres lehet.

2020. szeptember 17. - HR kávézó
A HR Kávézó szeptemberi előadója ezúttal is Nagy István (Sportpszichológus, szervezetfejlesztési és HR tanácsadó, tréner) volt a Nyírség Tanácsadó Műhely képviseletében. Előadása az önéletrajz írásáról és a motivációs levél fontosságáról szólt. Beszámolt a legnagyobb bakikról, amit önéletrajz írásakor sokan elkövetnek, és elmondta, hogy mit kell egy jó motivációs levélnek tartalmaznia.

2020. szeptember - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
Elsőként az állásinterjúk típusainak bemutatására került sor, hogy melyiknek mi a lényege, hány interjúztató lehet egy-egy alkalmon. Ezt követően átbeszélésre kerültek a leggyakrabban feltett interjú kérdések, hallhattak egy pár tippet a válaszokkal kapcsolatban is, hogy mit érdemes vagy éppen mit nem érdemes válaszolni. Illetve megtudhatták azt is, hogy mi az, amire nem kötelesek választ adni egy interjún. A beszélgetés végén élesben is kipróbálhatták magukat, egy állásinterjú szituációs gyakorlat keretein belül.

2020. augusztus 27 - Vállalkozói teaház
Az esemény előadója Tóth Péter a Sushi Place étterem tulajdonosa volt. Bevezetésként elmesélte, hogy hogyan is jött az ötlet, hogy saját vállalkozást indítson. Beszélt a kezdeti nehézségekről, hogy milyen akadályokba ütközött a vállalkozása beindításakor. Megosztotta a résztvevőkkel a saját tapasztalatait és véleményét, hogy miért jó vállalkozónak lenni. A Marketing eszközök fontosságáról és azok helyes használatáról is szó esett. Valamint szóba került, hogy hogyan is érintette az étteremét a járvány.

2020. augusztus 12 - HR kávézó
A HR Kávézó augusztusi előadója ezúttal is Tislér Violetta (Coach, Pszichológus, HR szakember, önismereti profil tréner) a Nyírség Tanácsadó Műhely képviseletében. Előadásán ezúttal a toborzásról, kiválasztásról volt szó. A toborzás fogalmáról, előkészítéséről, lebonyolításáról. Az új munkatársak kiválasztásának módszereiről, melyet interaktívan, érdekes videó segítségével prezentált. Az előadás végén pedig a bátrabbak egy kisebb interjún is kipróbálhatták magukat.

2020.augusztus - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A tevékenység során elsőként az önéletrajzok pontos céljának meghatározására került sor, majd ezt követően a típusainak bemutatása következett, majd az önéletrajz írás szabályainak ismertetése történt meg a résztvevőkkel példákon keresztül. Megbeszélésre került, hogy mik azok az információk, amik elengedhetetlenek egy önéletrajzban, milyen formai szabályokra kell odafigyelni, miket kell elkerülni. Mindezek után a résztvevők kipróbálhatták, hogy mennyire tudnák az elhangzottakat a későbbiekben hasznosítani, feladatként egy önéletrajz írással zárult minden beszélgetés.

2020. július 23 - Vállalkozói teaház
A Vállalkozói teaház meghívott előadója Farkas Zsuzsanna volt, aki a kisvárdai World Expert Tours utazási iroda tulajdonosa. Az esemény első részében az előadó rövid bemutatkozását hallhatták a résztvevők, személyes tapasztalatok és a személyes indíttatásáról is mesélt, hogy miért is lett egyéni vállalkozó. Ezt követően pedig interaktív módon a vállalkozás indításról beszélgettek, ötletekről, név választásról és pénzügyi tervről, illetve a vállalkozások különböző típusairól és azok előnyeiről.

2020. július 21. - HR kávézó
A HR Kávézó júliusi alkalmának előadója Tislér Violetta (Coach, Pszichológus, HR szakember, önismereti profil tréner) volt, a Nyírség Tanácsadó Műhely képviseletében. Előadását tanulmányainak és szakmai életútjának bemutatásával kezdte. Majd ezután a HR világáról beszélt. Alapvető fogalmakról, feladatkörökről hallhattak az érdeklődők, például, hogy mivel foglalkozik a HR Specialista, Generalista, mi a Mentoring, majd a résztvevők bevonásával megbeszélték, hogy mit is csinál pontosan egy hr-es. Végezetül pedig a legfontosabb 20 HR funkció is bemutatásra került.

2020. július - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadáson résztvevő fiatalok az Önismerettel kapcsolatos teszteket töltöttek ki, majd közösen kiértékelésre, megbeszélésre kerültek. A tanácsadás keretein belül először egy Belbin teszt kitöltésével tudhatták meg, hogy hogyan is tudnak hozzájárulni egy csapatnak a munkájához. Majd pedig egy MBTI személyiség teszt segítségével megismerhették a rájuk jellemző személyiségtípus erősségeit, gyengeségeit 16 személyiség típus közül.

2020. június 19. - HR Kávézó
Az esemény elején részletes bemutatásra került a projekt. Ezt követően pedig a HR világáról beszélgettek a résztvevők. Kis csoportos munkában megvitatták a HR jelentését, és hogy mi tartozik a HR-es munkatárs feladatai közé.

2020. június - Pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadás
A pályaorientációs és vállalkozóvá válási tanácsadáson résztvevő fiatalok az Önismerettel kapcsolatos teszteket töltöttek ki, majd közösen kiértékelésre, megbeszélésre kerültek. A tanácsadás keretein belül először egy Belbin teszt kitöltésével tudhatták meg, hogy hogyan is tudnak hozzájárulni egy csapatnak a munkájához. Majd pedig egy MBTI személyiség teszt segítségével megismerhették a rájuk jellemző személyiségtípus erősségeit, gyengeségeit 16 személyiség típus közül.

Jelentkezz hozzánk Te is! Nyereményjáték