Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/virtual/kozpontegyesulet.hu/htdocs/Frameworks_2.0.0.0/PHPFramework/Core/Database.php on line 44 2017. július 22. (szombat) - Magdolna, Magda napja van.
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/virtual/kozpontegyesulet.hu/htdocs/Frameworks_2.0.0.0/PHPFramework/Core/Database.php on line 44 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/virtual/kozpontegyesulet.hu/htdocs/Frameworks_2.0.0.0/PHPFramework/Core/Database.php on line 44

Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér

Története, célja:

A Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér 2011. október 21-én nyitotta meg kapuit a NYÍR Plaza első emeletén.

Alapvető cél, hogy egyfajta közösségi térként információkat, lehetőségeket nyújtson különböző témákban, úgy mint: Diákönkormányzatiság, önkéntes tevékenységek, Iskolai Közösségi Szolgálat, Európai Önkéntes Szolgálatban(EVS), nemzetközi ifjúsági cserék a fiatalok, tanárok, szülők felé egyaránt. Művészetekben tehetséges fiataloknak rendszeresen szervezünk kiállításokat, illetve tehetséges fiatalok jelentkezését várjuk rendezvényeinkre is fellépőkként.

Az iroda folyamatosan várja önkéntesek, gyakornokok jelentkezését programjainak szervezéséhez, iroda működtetéséhez. Az eddigi események is sok-sok önkéntes bevonásával valósultak meg. Az iroda eddig számtalan fiatalnak nyújtott lehetőséget, kiállítások rendezéséhez, képzések-tréningek tartásának és különböző klubok helyszíneként is szolgál már.

A Közösségi Tér folyamatosan teret és lehetőséget tud biztosítani fiatalok programjainak, eseményeinek. Az eseményekhez lehetőségeink szerint tudunk biztosítani technikai hátteret, szakmai segítséget, kisebb vendéglátást. A rendezvényeket egy hónappal az esemény dátuma előtt kell az irodavezető felé jelezni személyesen.

Közösségi tereinkbe bárki ingyenesen használhatja számítógépeinket internetezéshez, pingpong, billiárd asztalainkat és a különböző társasjátékainkat naponta 30percre.

A közösségi terünkbe lehetőségük van az osztályoknak”Rendkívüli Osztályfőnöki Órára”, ahol iskolán kívüli csapatépítő tréninget tartunk, hogy az osztálytársak jobban megismerhessék egymást ennek 300Ft/fő részvételi díja van.

Irodán kívül szolgáltatásunk a ”Kreatív Óra” elnevezésű kézműves programunk. Kollegáink az iskolákba, osztályokba mennek el kézműves tevékenységet tartani, ehhez minden eszközt és alapanyagot biztosítva, ennek 300Ft/fő részvételi díja van.

2016. JÚLIUS 3-ÁN KÖZÖSSÉGI FACE-EK IFJÚSÁGI IRODÁNK ÉS KÖZÖSSÉGI TERÜNK BEZÁRT, JELENLEG KÖLTÖZÉSBEN VAGYUNK! ÚJ CÍMÜNK: NYÍREGYHÁZA BOCSKAI UTCA 25. VÁRHATÓ NYITÁS: AUGUSZTUS VÉGE-SZEPTEMBER ELEJE!!!

Programok:

Filmklubok