2024. május 3. (péntek) - Tímea, Irma napja van.

Városi Diák Fórum Miskolcon

Miskolcon megrendezésre került 2024.03.20-án a MJV Városháza Dísztermében a Városi Diák Fórum.

A rendezvényt a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület részéről Bálega János egyesületi vezető nyitotta meg, majd a Miskolc Városi Diákönkormányzat (MiDÖK) leköszönő diákpolgármestere Pető Csenge és a MiDÖK társelnökei Tóth Nikol Lili és Fűtő Bence János is köszöntötte a jelenlévőket, ezt követően pedig Miskolc Polgármestere is megtartotta köszöntő beszédét. A rendezvényen közel 20 iskola 60 fő képviselte az iskolájukat.
A rendezvény keretein belül leköszönt a 2023/2024-es mandátuma és a diákpolgármester is.
Nagyon szépen köszönjük nekik a munkájukat.
Majd három szervezet mutatkozott be és elmondhatták, hogy mivel foglalkoznak ilyen volt például a Dialóg Egyesület, a miskolci Factory Aréna és végül a Miskolci Kulturális Központ (MKK).
Ezt követte a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület által készített Csiga díjak átadása, amellyel a közös együttműködést illetve a kiemelkedő munkát köszöntük meg.
Csiga Díjban részesült a Factory Aréna mivel rengeteg programnak adott helyszínt a MiDÖK számára, illetve három leköszönő vezetőségi tag is Csiga díjban részesült az év önkéntese kategóriában és ezek nem mások mint Pető Csenge, Tóth Nikol Lili és Szabó Péter. Köszönjük szépen a munkátokat és gratulálunk a Csiga díjhoz.
Majd kezdetét vette a 2024/2025-ös mandátum pályázóinak a bemutatkozása. Ebben az évben kilenc pályázati jelentkezés érkezett be 1 diákpolgármester 2 elnök és 6 vezetőségi pályázat.
A 2024/2025-ös mandátum vezetőségi tagjai a következők:
Fűtő Bence János- diákpolgármester
Tóth Nikol Lili- MiDÖK elnök
Zelenák Zalán Noel- MiDÖK alelnök
Kiss-Rozsnaki Dalma- MiDÖK külkapcsolati koordinátor
Ujvári László Botond-MiDÖK PR koordinátor
Horváth Viktória Erika-MiDÖK HR koordinátor
Luczi Alex-MiDÖK Programszervező koordinátor
Gratulálunk a megválasztott vezetőségi tagoknak és jó munkát kívánunk nekik!