2024. május 8. (szerda) - Mihály napja van.

ESC koordinátori meeting Debrecenben

2023. december 07-én, csütörtökön koordinátori meetingen vettek részt a magyarajkú ESC önkénteseink Debrecenben.

Az 5 órás alkalomnak több célja is volt, melyek többek között az eddigi ittlétük, tevékenységek értékelése, a közösségépítés, valamint a projekttervezés, disputa voltak.

A projekttervezés keretén belül megismerhették a projektóra lépéseit, melynek mentén elkezdtek közösen kidolgozni egy programot, melyet a 2024-es évben szeretnének megvalósítani. Erről hamarosan hozunk majd bővebb információkat.

A meeting második felében közösen disputáztak, a Lovag és a hölgy gyakorlatban vitathatták meg érveiket, kérdezhettek és cáfolhattak, amely nagyon érdekes volt.

A harmadik részben logisztorikat oldhattak meg az önkéntesek, ami nagyon sok vicces pillanatot okozott.

A koordinátori meeting tartalmas volt, a következőre is már gőzerővel készülünk, arról is beszámolunk majd.

Ha te is szeretnél egy szuper közösség tagja lenni, és kipróbálni magad, jelentkezz hozzánk önkéntesnek az ESC projekt keretein belül. Keress minket bátran az international@kozpontegyesulet.hu e-mail címen.