Régebbi híreink!

Események a debreceni irodában

Kovács Lóránd 16 éves debreceni diák fotókiállítása volt látható. A kiállítást Bálega János nyitotta meg, aki az egyesületről, illetve a közeli jövőben tervezett programjainkról szólt röviden, majd átadta a szót Lórándnak. Ő mutatta be a képeket az eseményen megjelenteknek. Az esemény hangulata nagyon jó volt.

Filmklubon a Bakacslista című filmet néztük meg. A filmet nagyon élveztük. Az külön élmény volt, hogy amikor a film végén beszélgettünk kiderült, hogy mindenkit más és más fogott meg a filmben. Ajándékként kaptunk egy üres bakancslistát is, hogy megírhassuk a sajátunkat.

A következő filmklubon a Memento című filmet néztük meg. A vélemények róla eléggé megoszlottak. Az eddig lejátszott filmjeink közül ez kapta a legvegyesebb véleményeket.
Filmklub hétvége: Egy különleges filmklub hétvégét tartottunk, amikor a sporté volt a főszerep. Mind a két választott filmünk megtörtént eseteket dolgozott fel.
A szombati filmünk a békés harcos útja volt. A film Dan Millman önéletrajzi könyve alapján készült. Érdekes, és elgondolkodtató volt. A film után egy jót beszélgettünk róla. Nagyon elgondolkodtató volt, sok mondanivalóval.

Aktuális híreink...