2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

Régebbi híreink!

Tavaszi események a FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Térben

Lela a Grúz önkéntesünk, tartott EVS bemutatkozó klubot, ahol volt pár szó magáról az EVS-ről, majd bemutatta országát, Grúziát, hagyományaikat, szokásaikról, történelmükről tartott bemutató. AFS Magyarország nyíregyházi kirendeltség tartott az irodánkban egy képzést, bemutatót szervezetükről. Az eseményre 25 fő jött el, nyíregyházi középiskolákból diákok és tanárok egyaránt.

Jakab Richard és Kanyári Zsombor két fiatal nyíregyházi fotós munkáiból nyílt kiállítás. A kiállítás megnyitón az egyesülethez tartozó SZ.SZ.B.GY.I.Ö.K. vezetőségi tagjai is jelen voltak.
Április közepétől minden hétfőn Francia klubot tart francia önkéntesünk Helene a nyíregyházi irodában. Ezeken az alkalmakon, franciául beszélgetnek, s különböző játékos feladatokat oldanak meg a résztvevők.

Aktuális híreink...