2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Régebbi híreink!

Megyei tanévnyitó közgyűlés Nyíregyháza

A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK) idén is megszervezi a tanévnyitó közgyűlését. Amelynek célja, az új ifjúsági vezetőség tag választása az SZSZBGYIÖK élére, az ifjúságot érintő lehetőségekről, eseményekről való tájékoztatás és helyi ifjúsággal foglalkozó civilszervezetek, intézmények bemutatkozása.

A közgyűlés napirendi pontjai:
• A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat illetve a KÖZ- Pont Ifjúsági Egyesület bemutatása, illetve miben tudnak segíteni az iskoláknak (képzések, közösségi szolgálat, pályázatok, határon túli és nemzetközi kapcsolatépítés – ERASMUS + pályázati lehetőségek, stb.)
• A 2015/2016-os tanév programjainak, terveinek, lehetőségeinek ismertetése (sportprogramok, ifjúsági média program, önkéntes tevékenységek, tehetséges fiataloknak szánt lehetőségek, ifjúsági iroda)
• A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat 1 vezetőségi tagjának megválasztása
• Európai Önkéntes Szolgálat bemutatása
• College for International Co-operation and Development bemutatkozása
• Mustárház bemutatkozása
• Tabula Pláza bemutatkozása
• Állampolgári Részvétel Hete rendezvény bemutatkozása
• Közösség építés, játékos ismerkedés a különböző diákönkormányzati fiatalok között
Kérjük Önt/Titeket, hogy a közgyűlés sikerességének érdekében mindenképpen vegyen részt, az iskolát képviselő küldött/küldöttek, hiszen ezzel segítheti/segíthetitek a SZSZBGYIÖK eredményes és sikeres működését, valamint az iskola is hasznos információkhoz juthat.
A közgyűlésen való részvételi szándékukat kérjük, előre jelezzék, legkésőbb 2015. szeptember 15-ig
• a szszbgyiok@kozpontegyesulet.hu e-mail címen
• vagy a 30/643 70 01-es telefonszámon.
Azon képviselőket is szeretettel várjuk iskolájukból a közgyűlésen, akik szívesen tevékenykednének a megyei diákszervezet központi stábjában, és csatlakoznának egy megyei szintű programokat megszervező csapathoz.

Aktuális híreink...