2024. május 8. (szerda) - Mihály napja van.

Régebbi híreink!

Diákönkormányzati nap a TÁG-ban

Idén 2015. október 14-én került megrendezésre a Diákönkormányzati Nap a Tóth Árpád Gimnáziumban, amelyen egyesületünk is képviseltette magát.

A kitelepülésen különböző önkéntességgel, önkéntességgel kapcsolatos társasjátékok, előadások várták az érdeklődőket. Az előadásokat az egyesület több az európai önkéntes szolgálatot teljesítő önkéntese is színesítette, akik személyesen tudtak mesélni az eddig Magyarországon eltöltött szolgálatukról, ezzel kapcsolatos élményeikről, saját országukról, kultúrájukról, az önkéntesség előnyiről, szépségeiról, nehézségeiről és hogy miért is éri meg EVS önkéntesnek lenni egy másik országban és miért érdemes akár egy évet egy a saját országuktól távol lévő idegen országban eltölteni.

Aktuális híreink...