2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Régebbi híreink!

SZSZBGYIÖK - Megyei Diák Parlament Nyíregyházán

Március 21-én megrendezésre került az Egyesületünk által támogatott Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat (SZSZBGYIÖK) éves Megyei Diák Parlamentje. Az alkalmon közel 70 résztvevő volt több mint 20 iskolából.
A rendezvény során a résztvevő pedagógusok és fiatalok tájékozódhattak az iskolákat érintő programokról, lehetőségekről.

Meghallgathatták olyan intézmények, és szervezetek bemutatkozóit, melyek különféle szolgáltatásokkal, és lehetőségekkel várják a fiatalokat, vagy közvetetten értük működnek. Ezen kívül megismerhették az Egyesületünk tevékenységi területeit, és az általunk nyújtott különféle lehetőségeket (pl.: diákönkormányzatiság, képzések, pályázatírásban segítségnyújtás iskolák részére, nemzetközi lehetőségek).
Mindezek után kiosztásra kerültek a 2015-ös évi Csiga díjaink is.
Ezek után megválasztásra kerültek a jelentkező diákok közül a SZSZBGYIÖK vezetőségi tagjai is.

A megválasztott ifjúsági vezetők a következők:

Elnök: Lukács Nándor
Alelnök: Jármi Miklós
Csintalan Viktória
Péter János
Stekler Gergő
Stekler Bendegúz

A megválasztott ifjúsági vezetők számára április 1-2-án tartunk egy két napos tréninget, mely során lehetőségük lesz az ismerkedésre, kapcsolatépítésre, készségeik fejlesztésére és a következő év programjainak megtervezésére.

Köszönjük minden megjelent pedagógusnak és fiatalnak illetve előadóknak a részvételt!
Gratulálunk a megválasztott ifivezetőknek!

Aktuális híreink...