Régebbi híreink!

MEDVE - Megyei Diákvezetők Fóruma

"Lássuk a medvét!" volt a szlogenje az SZSZBGYIÖK, azaz a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat által szervezett Megyei Diákvezetők Fórumának (MEDVE). A fórum legfőbb célja az volt, hogy lehetőséget biztosítson megyei diákvezetőknek a találkozásra, ismerkedésre és tapasztalatcserére.

Az április 22-23 között megrendezett találkozón résztvett 25 diák a megye különböző településéről és iskoláiból érkeztek, összesen több mint 10 iskolát képviselve.
A két nap során különböző játékos feladatok és gyakorlatokon keresztül ismerhették meg egymást, és a különböző iskolák diákönkormányzatának felépülését, programjait. A gyakorlatokat és a játékokat a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület erdélyi EVS-es önkéntesei és az SZSZBGYIÖK vezetőségi tagjai közül jelentkezett fiatalok állították össze és vezették le.

Reméljük, hogy minden résztvevő új élményekkel és barátságokkal gazdagodott!

Aktuális híreink...